Dedicated Server

servers


Dedicated IP
Dedicated IP
Full Root Access
Full Root Girişi
SSD Disk Drives
SSD Disk
100 MB/S Network
1 Gbit NetworkTürkiye Lokasyon Dedicated Server

Maximum güç, maximum performans!

TR-D1 2x Intel Xeon X5675 @ 12 x 3.07GHZ 32 GB 500 GB 1 Gbit 250 TLAylık STOK YOKAlmanya Lokasyon Dedicated Server

Maximum güç, maximum performans!

GER-D1 Intel Xeon E3-1246V3 32 GB x2 250 GB SSD 1 Gbit 270 TLAylık Satın Al
icon
DDoS Koruma

Sunucunuzu kötü niyetli kişilere karşı 7/24 koruyoruz! IP spoofing, IP sweep, benzeri birçok saldırı girşimine karşı koruma sağlıyoruz..

icon
GÜÇLÜ ALT YAPI

Türkiyenin en çok tercih edilen veri merkezlerinden olan Radore veri merkezinde firmamıza ait olan yüksek hat Üzerinden yedekli uplink alt yapımız ile hizmet vermekteyiz.

icon
24/7 Destek

Sunucular hakkında merak ettiğiniz soruları canlı destek ekibimize iletebilirsiniz, firmamiz hakkında ulaşmak istediğniz bilğiler için ticket açabilirsiniz..

Siz sormadan biz cevap verelim.

Site barındırma ihtiyaçlarınız için yanıt süresinin kısa olması sebebi ile Türkiye lokasyonu tercih edebilirsiniz. Eğer yükleme/indirme (up/down) işlemi yapacaksanız Almanya lokasyon seçmelisiniz. Türkiye'de bu şekilde bir kullanım yasaktır.

Kredi-Kartı/Banka havalesi/EFT ödemelerinizde ise ödeme bildirimi yaptıktan sonra en geç 24 saat içerisinde teslim edilecektir.

Satışını yapmış olduğumuz sunucular en yüksek performans için özel olarak seçilmiştir ve 1GBit paylaşımsız network üzerinde barındırılmaktadır. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimizin en yüksek hızı alabilmesi için gerekli tüm çalışmalar yapılmıştır.

Sipariş esnasında seçmiş olduğunuz kontrol paneli firmamız tarafından kurulmakta ve gerekli ayarları yapılmaktadır. Linux için cPanel (deneme lisansı) ve Plesk Panel kurulumları yapmaktayız.

Elbettte. İsterseniz destek talebi şeklinde isterseniz canlı desteğe yazarak bizimle hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.

Sipariş esnasında seçmiş olduğunuz kontrol paneli firmamız tarafından kurulmakta ve gerekli ayarları yapılmaktadır. Linux için cPanel (deneme lisansı), Plesk Panel ve CentOS Web Panel kurulumları yapmaktayız.
Sen halen hizmet almadın mı ?
Yeni Hizmet